Szukamy stażysty na stanowisko Asystent Zarządu ds. sprzedaży i administracji!

Fundacja Wielki Człowiek poszukuje stażysty na stanowisko Asystent
Zarządu ds. sprzedaży i administracji!

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Staż
Do udziału w programie stażowym zapraszamy osoby bezrobotne z Katowic i miast ościennych (zarejestrowane lub mogące się zarejestrować w Urzędzie Pracy). Osobie przyjętej na staż, przysługuje stypendium w wysokości 1000 zł netto oraz dodatek 500 zł. Po odbyciu 6- cio miesięcznego stażu gwarantujemy zatrudnienie. Staż odbywa się stacjonarnie, w siedzibie Fundacji, w Katowicach – Panewnikach.

Kim jesteśmy?
Fundacja Wielki Człowiek to organizacja pożytku publicznego, która istnieje od 2013 roku. Tworzymy zespół
młodych, kreatywnych ludzi, którzy chcą spełniać swoje pasje i pomagać w tym innym. Zajmujemy się działaniami
na rzecz kultury, sztuki, sportu i edukacji. Gwarantujemy pracę w miłym, zgranym zespole, możliwość zyskania
doświadczenia i nowych umiejętności. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją, jeżeli chcesz do nas
dołączyć napisz do nas! Zobacz też krótki film o nas.

Kogo szukamy?
Obecnie poszukujemy stażysty na stanowisko pracy, które będzie obejmować realizację zadań
projektowych, administrację oraz sprzedaż e-commerce. Praca ma formułę stacjonarną w siedzibie Fundacji
(Katowice ul. Wyzwolenia) w godz 8:00 – 16:00.

Wykaz zadań na proponowanym stanowisku pracy:

Zadania w zakresie sprzedaży:
○ Obsługa sklepu internetowego oraz allegro
○ Kontakt z klientami
○ Pozyskiwanie kontrahentów (współpraca z księgarniami, sklepami, hurtowniami)
○ Realizacja sprzedaży oraz wysyłek
○ Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
○ Realizacja okresowych promocji

Zadania zakresie prac administracyjno-biurowych.

○ Sporządzanie comiesięcznych raportów
○ Prowadzenie dokumentacji
○ Opisywanie dokumentów
○ Współpraca z biurem rachunkowym
○ Bieżące zadania w zakresie spraw administracyjno-rachunkowych

Zadania projektowe

○ realizacja prostych działań powierzonych przez koordynatora w zakresie promocji, realizacji
zakupów, przeprowadzanie naborów, praca podczas eventów.
○ realizacja samodzielnych zadań w sposób kompleksowy obejmuje umiejętność opracowania
strategii, harmonogramu, dbałość o terminowość, rzetelność i realizację celów zadań.

Wymagania obligatoryjne:
● Podstawowa znajomość komputera oraz podstawowych narzędzi (Office).
● Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność.
Mile widziane:
● Zaawansowane umiejętności obsługi komputera.
● Umiejętność administrowania stronami internetowymi.
● Umiejętność obsługi sprzedaży allegro.
● Doświadczenie w sprzedaży internetowej.
● Wykształcenie w kierunku pokrewnym do proponowanych zadań.

● Świadomość tematów w jakich działa Fundacja: himalaizm, kultura, sztuka

Aplikacja

Aby aplikować na staż, należy przesłać zgłoszenie: CV oraz list motywacyjny ok. 1000 znaków (dlaczego chcesz podjąć z nami współpracę, jaki są twoje atuty).
adres: fundacja@wielkiczlowiek.pl
Nabór trwa do dnia 7 lutego 2021 r.
Rozmowy kwalifikacyjne umawiamy indywidualnie.